Operacja Lavie

Dzięki wielkiemu wsparciu i pomocy naszych darczyńców: Fundacji, o. Adamowi Szustakowi, Fundacji Siepomaga, Luma Holding oraz Wam, udało nam się zebrać pieniądze na leczenie operacyjne Laviego. Chłopak jest już po ponad 5-cio godzinnej operacji wykonanej przez dr Szymona Pietrzaka wraz z zespołem w Szpitalu w Otwocku im. Prof. A. Grucy w Otwocku. Dr Szymonowi udało się zoperować Laviego jednoetapowo, co daje szansę na szybszą rehabilitację, ale wiązało się to z większym ryzykiem około operacyjnym. Po całonocnym pobycie na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej mamy nadzieje, że Lavie wróci dziś już na swoją salę. Wciąż jednak zbieramy fundusze na jego rehabilitację, aby w pełni zdrowy mógł wrócić do Rwandy i bawić się z rówieśnikami.